Kontakt Ernæringsteamet

Dorthe Bjerre Henriksen

Ernæringsleder
Tlf. nr. 2937 2078
Mail: dorthe.niss@randers.dk

Dorthe Juul Olsson

Klinisk diætist
Borgere på plejecentre, boliger med kald og Sundhedsklinik
Tlf. nr. 2910 9136
Mail: dorthe.juul.olsson@randers.dk

Camilla Væver Dissing

Klinisk diætist
Borgere på plejecentre, boliger med kald og Sundhedsklinik
Tlf. nr. 2160 3478
Mail: camilla.vaever.dissing@randers.dk

Galyna Kushnir Mogensen

Klinisk diætist
Borgere i eget hjem Område Vest/Nord
Tlf. nr. 2126 9029
Mail: galyna.kushnir.mogensen@randers.dk

Annette Jensen

Ernæringsspecialist
Borgere i eget hjem Område Syd/Nord
Tlf. nr. 5133 2141
Mail: annette.jensen4@randers.dk

Lene Steendahl

Ernæringsleder
Tlf. nr. 2420 2698
Mail: lenesteendahl@randers.dk

Nanna Johanne Andersen

Klinisk diætist
Borgere på plejecentre, boliger med kald og Sundhedsklinik
Tlf.  nr. 2478 4145
Mail: nanna.johanne.andersen@randers.dk

Sara Lerche (på barsel)

Klinisk diætist
Borgere på plejecentre, boliger med kald og Sundhedsklinik
Tlf. nr. 2478 4145
Mail: sara.lerche@randers.dk

Lise Fuhr Frandsen

Specialist på Det Gode Måltid
Tlf. nr. 2148 3883
Mail: lise.fuhr.frandsen@randers.dk

Annette Jensen

Ernæringsspecialist
Borgere i eget hjem Område Syd/Nord
Tlf. nr. 5133 2141
Mail: annette.jensen4@randers.dk

Synnøve Kalve Lindholm

Ernæringsleder
Tlf. nr. 2937 2086
Mail: synnove.kalve.lindholm@randers.dk

Charlotte Heibøll

Ernæringsspecialist
Borgere på plejecentre, boliger med kald og Sundhedsklinik
Tlf. nr. 4016 4825
Mail: charlotte.heiboll@randers.dk

Lone Riis Sørensen

Specialist Mad & måltider
Tlf. nr.
Mail: lone.riis.sorensen@randers.dk

Galyna Kushnir Mogensen

Klinisk diætist
Borgere i eget hjem Område Vest/Nord
Tlf. nr. 2126 9029
Mail: galyna.kushnir.mogensen@randers.dk